<< Назад
Житлова нерухомість «Smart Plaza»

Житлова нерухомість «Smart Plaza»

 

Smart Plaza представляє на ринку Києва новий формат багатофункціонального житлового комплексу, що відповідає сучасним тенденціям світової міської архітектури. Прототипами Smart Plaza є такі проекти, як комплекс Zorlu в Стамбулі і Tokyo Midtown у Токіо.

ЖК Smart Plaza відкриває нові можливості організації побуту, робочого простору, спорту та відпочинку. Місцезнаходження SmartPlaza дуже зручно пов'язане з ключовими вулицями столиці. З житлового комплексу легко дістатися до офісу або інституту, поїхати на концерт, модну виставку, в галерею, театр, ресторан, клуб тощо.

Житловий комплекс включає два сучасних будинки (24 поверхи). До уваги покупців представлені 1-кімнатні, 2-кімнатні та багаторівневі планування квартир з панорамним склінням.

Інфраструктура Smart Plaza - це сучасний торгово-розважальний центр, супермаркет, ресторани, фуд-корти, кафе, фітнес центр, басейн, багатозальний кінотеатр. На внутрішній території будинку буде забезпечена охорона і передбачено паркінг. Для маленьких мешканців будуть облаштовані дитячі майданчики на експлуатованому даху. Там же знаходититимуться зелені зони для спорту та відпочинку - ексклюзив для мешканців ЖК.

Житловий комплекс біля станції метро «Політехнічний інститут» - краща інвестиція для батьків столичних студентів. Адже у крокової доступності від Smart Plaza (Київ) знаходяться найбільші університети країни.

Купити квартиру в Smart Plaza можна, звернувшись в центр продажу за адресою: проспект Перемоги, 26.

 

Телефон центру продажу: (044) 227 40 80

Галерея