Житлова нерухомість

Новостройки Киева и Одессы от UDP

Новобудови Києва та інших регіонів

Житлові комплекси від компанії UDP вже давно стали візитівкою районів і міст, в яких вони розташовані. Ми зводимо сучасне житло, дотримуючись єдиних жорстких стандартів якості та керуючись запитами наших покупців. Житло від забудовника UDP – прекрасний варіант для тих, хто хоче вибрати зручну, сучасну квартиру в житловому комплексі з розвиненою інфраструктурою. Всі введені в експлуатацію будинки в наших ЖК забезпечені комфортною прибудинковою територією, паркувальними місцями, дитячими майданчиками, затишними скверами і зонами відпочинку. Велика зелена зона з елементами ландшафтного дизайну – це свого роду родзинка всіх житлових комплексів від компанії UDP. У нас є, де пограти дітям і поспілкуватися їхнім батькам.

У наших новобудовах завжди передбачається:

* магазинів;

* спортивних комплексів;

* кафе;

* ресторанів;

* медичних установ;

* відділень банків;

* дитячих розважальних і навчальних центрів.

У портфелі UDP – новобудови Києва для широкого кола потенційних покупців квартир: є серед них і відмінний житловий комплекс, який відноситься до категорії «сімейних» –«Паркове місто»; а в сучасному і молодіжному ЖК «River Stone» можна купити видову квартиру на самому березі Дніпра; елітні квартири для досвідчених покупців пропонуються в самому серці столиці – на Печерську, в житловому кварталі «Новопечерські Липки» і в житловому комплексі «Бульвар Фонтанів»; а в Одесі морська резиденція «Maristella» порадує своїх покупців близьким розташуванням до моря і вишуканим архітектурним шармом.

infografica

9 років бездоганної роботи

Ось вже більше 9 років ми зводимо кращі житлові комплекси, наш портфель проектів стабільно зростає. За ці роки збудовано:

* Більше 3 млн. м2 нерухомості;

* 12 тис. м2 територій, призначених для спортивних занять;

* 18 га паркових зон і озеленених територій, що оточують будинки;

* 11 тис. м2 інженерних комунікацій всередині об'єктів та за їх межами.

Кращі фахівці працюють над тим, щоб нове житло в наших комплексах відповідало світовим стандартам якості та комфорту. Особлива увага приділяється екологічній безпеці матеріалів і технологій, а також сучасним інженерним рішенням. Житлові проекти компанії UDP стабільно входять до рейтингу кращих новобудов міста і є власниками найвищих галузевих нагород.

Визнання галузі, купівельний інтерес, а також дотримання всіх термінів будівництва робить новобудови від UPD привабливими об'єктами для інвестицій. На сьогодні обсяг інвестицій у житло від компанії досяг 620 млн. доларів, і цей показник продовжує зростати. Купити квартиру в наших ЖК легко, адже ми практикуємо індивідуальний підхід і систему купівлі житла в розстрочку.

Продаж елітних новобудов Києва

Серед найкращих елітних новобудов Києва є наші відомі проекти: Новопечерські липки та Бульвар фонтанів. Вони зацікавлять всіх, хто хоче купити апартаменти в сучасному, комфортному, затишному ЖК, який добре охороняється.

Наші комплекси:

* забезпечуються повноцінною інфраструктурою і системою охорони;

* завжди здаються в строк, а 80% проектів – раніше попередньо зазначеної дати;

* розташовані у близькій доступності до всіх важливих транспортних артерій міста, але при цьому перебувають у тихих, мальовничих місцях.


Клієнтам приділяється максимум уваги з перших хвилин спілкування: для вас підберуть кращі квартири з урахуванням всіх ваших побажань і вимог. Наші консультанти також запропонують вам кращі варіанти для купівлі місць у сучасних і безпечних підземних паркінгах. Також у наших ЖК ви зможете придбати або взяти в оренду комерційні приміщення під різні напрямки бізнесу.

Звертайтеся, ми завжди раді допомогти купити краще для вас!