<< Усі новини

UDP зайняла 6-е місце в Рейтингу забудовників Києва 2017

Рейтинг забудовників від порталу «Мінфін» - це підсумкові результати роботи учасників ринку житлової нерухомості, які за звітний період ввели в експлуатацію хоча б один житловий об'єкт. Підставою для включення в рейтинг - наявність у забудовника сертифіката або декларації Державної архітектурно-будівельної інспекції України про відповідність збудованого об'єкта проектній документації.

Головним показником для розміщення у рейтингу є кількість будинків, зданих і введених в експлуатацію в 2017 році.

«Мінфін» ставив задачу — дати читачеві фундамент, від якого можна відштовхуватися при виборі новобудови. Ми брали тільки ті показники, які можна оцінити об'єктивно.

Всього відділ баз даних «Мінфіну» перевірив 87 забудовників, які перераховані на сайті ЛУН.ua. Однак в рейтинг потрапили тільки 29 компаній, які ввели в експлуатацію в 2017 році готові об'єкти.

Кількість будинків, зданих кожною з компаній, ми визначали за сертифікатами або деклараціямі ДАБІУ (Державної архітектурно-будівельної інспекції України), які ми знаходили в реєстрі.

Наведена в дослідженні інформація була зібрана і перевірена з декількох джерел: крім запитів компаніям, вона була перевірена за реєстром ДАБІ, а також за відкритими джерелами (форумами і галузевими сайтами).

Джерело: https://minfin.com.ua/ua/realty/rating/