<< Назад
Житловий комплекс Паркове місто

Житловий комплекс Паркове місто

Житловий комплекс «Паркове місто» вже кілька років є лідером «сімейного житла» на ринку Києва. Купити квартиру в цьому ЖК особливо цікаво молодим сім'ям з дітьми. Саме для них компанія UDP спеціально спроектувала і облаштувала практично цілий мікрорайон. Проект унікальний за своєю концепцією, масштабом, якістю, та переліком систем життєзабезпечення.

Житловий комплекс «Паркове місто» об'єднав всі переваги заміської та міського життя. Його родзинкою є великі зелені насадження, каскади озер, комфортні зони відпочинку.

На території «Паркового міста» розташований особливий парк Гірка Крістера, який понад століття є розсадником рідкісних видів дерев. Стараннями UDP це місце не тільки стало частиною унікальної житлової інфраструктури, а й зберегло статус пам'ятника садового і паркового мистецтва.

Сьогодні «Паркове місто» входить до трійки лідерів рейтингу київських ЖК з кращою інфраструктурою за версією Building. Для дітей на території побудовані сучасні безпечні ігрові та спортивні майданчики, працюють дитячі навчальні установи – Міжнародна дитяча школа раннього розвитку і дитячий садочок. Також передбачені магазини, відділення банків, аптек, салонів краси, ресторани і кафе з терасами, пральня, хімчистка і ремонт одягу – загалом все те, що потрібно жителю міста, який хоче купити квартиру в сучасному житловому комлпексі в Києві.

Галерея
Хід будівництва