<< Назад
Житловий квартал Новопечерські Липки

Житловий квартал Новопечерські Липки

«Новопечерські Липки» від UDP є найпрестижнішим ЖК на Печерську в Києві.

Сьогодні, коли в дизайні житлових комплексів Києва функціональність переважає над химерністю, проект «Новопечерські Липки» став гідним прикладом організації нового міського простору. Його лаконічна архітектура з простими формами фасадів родом із трендів сучасних європейських міст, де число жителів і їх вимоги до якості квартир незмінно зростають. З 2007 року новий ЖК преміум-класу став частиною району, який інтенсивно розвивається, та доповнив його абсолютно новою інфраструктурою.

Будинки побудовані відповідно до найвищих технічних вимог. Якщо Ви зважитеся купити квартиру в цьому житловому комплексі – Вам гарантовано забезпечений широкий вибір планувальних рішень, що дає можливість втілювати в інтер'єрах найпрогресивніші і стильні ідеї.

Зручне розташування «Новопечерських Липок» дозволяє користуватися всім необхідним для комфортного проживання. На території розташовані фітнес-центр, Академія тенісу UTA, центр східної культури МІЧІ, освітній проект «Новопечерська школа», а також магазини, салони краси, кондитерські та кафе.

ЖК «Новопечерські Липки» створений з урахуванням рівня життя і потреб найвибагливіших власників квартир. Важливо і те, що комплекс є однорідним культурним кварталом, де мешканці – представники одного соціального класу. Купити квартиру в «Новопечерських Липках» – це показник високого статусу в суспільстві.

Галерея
Хід будівництва