<< Назад
Клубний будинок Maristella

Клубний будинок Maristella

Купівля апартаментів в елітному клубному будинку «Maristella» – це унікальна можливість стати власником нерухомості в престижному районі міста-перлини біля моря. Нерухомість в Одесі, на Великому Фонтані, є гармонійним доповненням до вишуканого стилю життя і підтвердженням вимогливого смаку покупців. Елітні апартаменти, побудовані на березі Чорного моря забезпечують їх власникам незмінно високий рівень комфорту і справжній шик. Морська резиденція «Maristella» знаходиться всього в десяти метрах від лінії моря, прямо на березі чудової Південної Пальміри. Високий клас нерухомості в «Maristella» – це набагато більше, ніж просто елітне житло в клубному будинку, це унікальний шанс забезпечити розкішну якість життя.

Морська резиденція «Maristella» створена для вибраного кола людей. Безумовною перевагою та важливим критерієм на користь вибору саме розкішних апартаментів «Maristella» є елітне коло їх власників, яких об'єднують інтереси, схожа життєва філософія і безумовно, високі вимоги до якості життя і побутового комфорту.

Доказом безумовного визнання лідерства резиденції «Maristella» з боку експертів є те, що елітний клубний будинок вже кілька років поспіль стає лауреатом премії Luxury Lifestyle Awards, в номінації «Міська житлова нерухомість».

Галерея